Wandelkaart 105 Falmouth & Mevagissey - Cornawall - OSI

Wandelen en fietsen rond Falmouth- St Mawes & Lochristi
Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 1 augustus 2022
Wandelkaart 105 Falmouth & Mevagissey - Cornawall - OSI

Korte omschrijving

Wandelkaarten Cornwall, England van Ordnance Survey. Ideaal voor tochten in England.

Wandelkaart Falmouth & Mevagissey - Cornwall - Ordnance Survey Productbeschrijving: - Truro & St Mawes. 105 / Falmouth & Mevagissey, Cornwall, England - Kaart nummer 105 in de OS Explore...

Beschikbaarheid: Binnen 6-10 werkdagen
Dit artikel is niet op voorraad, maar kan door besteld worden bij de uitgever! Dit kan iets langer duren.

Ordnance Survey
€ 18,50
incl. BTW

Specificaties

  • Uitgever: Ordnance Survey
  • ISBN-13: 9780319243077
  • HOOFDCATEGORIEËN: Wandelkaart
  • Activiteiten: Wandelen, Hiking & Trekking
  • Regio: Cornwall, England
  • Land: England
  • TOPO's & Stafkaarten: Topografisch wandelen
  • Schaal: 1:25000
  • Taal: Engels
  • Reeks/Serie: Explorer Series OS
Opgelet! Dit artikel is in het Engels!

Volledige omschrijving

Wandelkaart Falmouth & Mevagissey - Cornwall - Ordnance Survey

Productbeschrijving: - Truro & St Mawes.

105 / Falmouth & Mevagissey, Cornwall, England - Kaart nummer 105 in de OS Explorer kaarten reeks is de ideale kaart om te wandelen en te fietsen rond Falmouth, St Mawes, Lochristi en Truro. De South West Coast Path is een ideale manier om de kustlijn in dit deel van Cornwall te verkennen. Hoogtepunten van het gebied zijn onder meer: Pendennis Point, verloren tuinen van Heligan, Lochristi, Falmouth Bay en Veryan Bay. De OS Explorer kaart voor Falmouth & Lochristi is beschikbaar in zowel de standaard papieren versie als de weerbestendige 'Actief' versie.

105 / Falmouth & Mevagissey, Cornwall, England - Map sheet number 105 in the OS Explorer map series is the ideal map for walks, hikes and rides around Falmouth, Mevagissey, Truro and St Mawes. The South West Coast Path is an ideal way to explore the coastline in this part of Cornwall. Highlights of the area include: Pendennis Point, Lost Gardens of Heligan, Mevagissey, Veryan Bay, and Falmouth Bay. The OS Explorer map for Falmouth & Mevagissey is available in both the standard paper version and weatherproof 'Active' version.

Locatie op kaart

Overzichtskaarten

OSI Explorer & Explorer Active - Z.W. England Devon - Cornwall
OSI Explorer & Explorer Active - Z.W. England Devon - Cornwall
OSI Explorer & Explorer Active - Z.W. England Devon - Cornwall
OSI Explorer & Explorer Active - Z.W. England Devon - Cornwall
Producten op de overzichtskaart

Klik op een product om naar de detailpagina te gaan.

Artikelen uit dezelfde regio

Reisgids Time Out Devon & Cornwall - Crimson Pub.
€ 16,95
Lees meer
Crimson Publishing

Reisgids Time Out Devon & Cornwall - Crimson Pub. • 9781846702433

Door: Crimson Publishing – Gepubliceerd: 19 april 2012

Reisgids - Time Out Devon & Cornwall - Crimson Pub. Productomschrijving: Devon en Cornwall zijn uniek, glorieus mooi en rijk aan geschiedenis en dieren in het wild. Ze bieden alles van traditionele vissersdorpen en zandstranden tot wandelingen in de wildernis en kastelen. Accommodaties variëren van campings en huisjes tot boerderijen en boetiekhotels. Of het nu gaat om gezinsvriendelijke o…

Wandelkaart 109 Bodmin Moor- Cornwal - OSI
€ 18,50
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 109 Bodmin Moor- Cornwal - OSI • 9780319243114

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 16 september 2015

Wandelkaart Bodmin Moor - Cornwal - Ordnance Survey Productomschrijving: - Bodmin, Camelford & Liskeard. 109 / Bodmin Moor, Cornwal, England - Neem de steden van Liskeard, Bodmin en Camelford, waarvan deze kaart dekking biedt van Bodmin Moor alsmede een deel van de National Trail de South West Coast Path. De OS Explorer kaart voor Bodmin Moor is beschikbaar in zowel de standaard papier…

Wandelgids Part 2 SWCP Map Booklet St Ives to Plymouth - Cicerone
€ 16,95
Lees meer
CICERONE Press

Wandelgids Part 2 SWCP Map Booklet St Ives to Plymouth - Cicerone • 9781786312785

Door: CICERONE Press – Gepubliceerd: 24 maart 2025

Map Booklet Part 2 SWCP - St Ives to Plymouth - Cicerone Productomschrijving:  Map of part of the southern section of the 630 mile (1014km) South West Coast Path National Trail. Covers: the trail from St Ives to Plymouth along the west Cornwall and Devon coastline. This convenient and compact booklet of Ordnance Survey 1:25,000 maps shows the route, providing all of the mapping you ne…

Landkaart Wegenkaart 01 West Country & Wales Zuid - AA Road Maps
€ 9,95
Lees meer
AA Publishing

Landkaart Wegenkaart 01 West Country & Wales Zuid - AA Road Maps • 9780749584641

Door: AA Publishing – Gepubliceerd: 26 maart 2026

Wegenkaart 01 West Country & Wales Zuid - AA Road Maps Productomschrijving: AA Road Map West Country & South Wales is a practical and slimline, foldable map from the experts at the AA. Encased in a durable, weatherproof cover, the mapping is produced at a scale of 3 miles to 1 inch (1:200,000 / 2km to 1cm) combining clear design, an easy-to-read scale and more road detail to ensure that yo…

Wandelkaart 107 St-Austell & Liskeard- Cornwall - OSI
€ 18,50
Lees meer
Ordnance Survey

Wandelkaart 107 St-Austell & Liskeard- Cornwall - OSI • 9780319243091

Door: Ordnance Survey – Gepubliceerd: 29 januari 2024

Wandelkaart St-Austell & Liskeard - Cornwall - OSI Fowey, Looe & Lostwithiel. Productbeschrijving: Kaart nummer 107 in de Explorer kaarten serie, is de perfecte kaart voor iedereen die de omgeving van St Austell en Liskeard wil gaan verkennen. Hoogtepunten van het gebied zijn ondermeer: St. Austell Bay, Looe Harbour Quay, Carnglaze Caverns en Bodmin Moor. De OS Explorer kaart voor St A…

Beoordelingen

Terug naar boven